Dowiedz się o nas czegoś więcej

Dobra Buła to przysmak, który tworzą niebanalne produkty, a jego serce czyli mięso ma zawsze niepowtarzalny smak. Nie używamy przypraw, wzmacniaczy, gdyż wierzymy, że tylko zestawienie naturalnych smaków tworzy niepowtarzalny efekt końcowy Burgera.

W Dobrej Bule to Ty decydujesz na co masz ochotę. Z pośród wielu składników sam podejmujesz decyzję o wartościach odżywczych własnej kolacji, lunchu czy klasycznej przekąski.

Nie tolerujesz glutenu? Wolisz bardziej pikantne lub lepiej wysmażone? Powiedz nam o tym, a zawsze otrzymasz wyjątkową kanapkę przygotowaną tylko dla Ciebie.

Dobra Buła jednak to nie tylko Burger, jest to również miejsce. Bez względu na to gdzie do Nas traficie, szybko przekonacie się, że tworzą je ludzie nieprzypadkowi, ponieważ Nasz DREAM TEAM to osoby z pasją, poczuciem humoru, lubiący swoją pracę i kochający dobrą zabawę :))

Najlepsze burgery w Warszawie
Najlepsze burgery w Warszawie

Po 3 latach Naszych food–truckowych podróży po Warszawie oraz Polsce, przy wciąż narastającym zainteresowaniu Dobrą Bułą, 15 października 2016 roku zdecydowaliśmy się na otwarcie naszej lokalnej i pierwszej stacjonarnej Burgerowni na Warszawskim Bemowie.

Tak powstała nasza kolejna i najnowsza dewiza, którą stał się ciągły rozwój, zarówno ten jakościowy i produktowy, polegający na dotarciu z naszymi przysmakami do jak największej ilości istniejących i przyszłych fanów burgerów.

Chcesz się przekonać i nas sprawdzić? Znajdź nasz food truck lub odwiedź jeden z lokali stacjonarnych.

ZAPRASZAMY!

 

Jeśli nie masz na to czasu lub możliwości, pamiętaj, zostaje Ci zawsze wyjście.