Food trucki od lat cieszą się wciąż rosnącą popularnością na rynku gastronomiczny, kochają je zarówno właściciele firm gastronomicznych, jak i sami konsumenci. Food trucki pojawiają się na zlotach, na spotkaniach biznesowych oraz na wielkich, masowych imprezach, w ostatnich latach coraz więcej par wybiera je również na swoje przyjęcia weselne. Czy warto wziąć pod uwagę wynajem food trucka z burgerami z Warszawy na swoje wesele?

Jeśli zdecydujemy się na wynajęcie foodtrucka na nasze wesele, warto wziąć pod uwagę kilka bardzo ważnych kwestii. Większość wesel, szczególnie tych na zewnątrz odbywa się latem, dlatego, jeśli chcemy skorzystać z food trucka na naszym przyjęciu, to musimy wziąć pod uwagę jego umiejscowienie. Podczas bardzo ciepłego dnia warto wybrać miejsce w cieniu, tak, aby podczas oczekiwania na najlepsze burgery z Warszawy nasi goście mieli możliwość oczekiwania w cieniu, a pracownicy food trucka nie musieli pracować w pełnym słońcu. Pamiętajmy również o tym, żeby umiejscowić food truck w takim miejscu, aby w jego pobliżu, móc wygospodarować odpowiednią ilość przestrzeni, w której umieścimy stoliki, przy których nasi goście będą mogli spożyć najlepsze burgery z Bemowa. Jeśli pogoda będzie wyjątkowo upalna, pamiętajmy, aby oprócz stolików znaleźć miejsce także na chroniące naszych gości przed słońcem parasole.

Zalety wynajęcia food trucka na wesele

Wiele osób rozważających wynajęcie food trucka na wesele najpierw rozważa wszelkie plusy i minusy tego rozwiązania. Pierwszą zaletą food trucków na weselu jest fakt, że są one w stanie nakarmić ogromną ilość osób w dość szybkim czasie, co niewątpliwie jest ogromną zaletą, szczególnie kiedy nasi goście są głodni między posiłkami serwowanymi o określonych wcześniej godzinach. Kolejną rzeczą, jaka jest plusem wynajęcia food trucka na wesele, jest fakt, że jest to bardzo oryginalny i nowoczesny pomysł, który z pewnością zachwyci i zaskoczy wielu naszych gości. Jeśli chcemy zrobić dodatkowe wrażenie na uczestnikach naszego przyjęcia, to powinniśmy zainwestować w odpowiednie przyozdobienie wynajętego przez nas food trucka, możemy użyć kwiatów lub klimatycznych lampek.

Minusy wynajęcia food trucka na wesele 

Jeśli zdecydujemy się na wynajem food trucka na nasze wesele, to z pewnością musimy wziąć pod uwagę ewentualne minusy takiego rozwiązania. Jeśli na naszym przyjęciu pojawią się najlepsze burgery w Warszawie serwowane z food trucka, to musimy wziąć pod uwagę, że jeśli kolejka gości będzie dość długa, ci, którzy będą stali na końcu, mogą dość długo czekać na swój posiłek, dlatego warto przygotować także stoły z przekąskami, które pozwolą nam uniknąć sytuacji, w której którykolwiek z naszych gości będzie głodny. Warto również zapewnić naszym gościom osobne stanowisko z ciepłymi i zimnymi napojami, pracownicy food trucka powinni skupić się na przyrządzaniu najlepszych burgerów w Warszawie dla naszych gości, podawanie gościom napoi mogłoby znacznie opóźnić ich pracę.

O czym pamiętać podczas wynajmowania food trucka na nasze wesele?

Jeśli zdecydujemy się na wynajęcie food trucka na nasze wesele, to z pewnością powinniśmy pamiętać o kilku bardzo ważnych szczegółach. Pierwszą rzeczą, jakiej musimy dopilnować, jest dokładne ustalenie warunków, na jakich odbywać się będzie świadczona usługa, a potem dokładne przeczytanie umowy i zadanie wszystkich pytań, jakie nasuwają nam się na myśl jeszcze przed jej podpisaniem. Kolejną kwestią jest ustalenie z obsługą food trucka, jakiego zaplecza ta potrzebuje do przechowywania zapasowych składników potrzebnych do zapewnienia ciepłego posiłku wszystkim naszym gościom. Niezależnie od tego, czy food truck będzie serwował najlepsze burgery w Warszawie, czy słodkie donuty, upewnijmy się, że będziemy w stanie zaoferować naszym gościom wystarczającą ilość jedzenia. Ustalmy też wcześniej menu i składniki, z jakich mają składać się burgery z bemowa lub inne wybrane przez nas rodzaje posiłków dostępne w ofercie wynajętego przez nas food trucka. Jeśli odpowiednio zaplanujemy każdy szczegół, możemy mieć pewność, że food truck na weselu sprawdzi się wręcz wyśmienicie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Name *