Food truck na spotkaniu firmowym, od czego zacząć?

Od spotkań firmowych, przez festyny rodzinne, aż po huczne imprezy pracownicze, na wielu tych wydarzeniach coraz popularniejszą formą usług gastronomicznych, z których mogą skorzystać uczestnicy wydarzenia, są food trucki. Wynajem food trucka z pewnością niesie za sobą wiele wyzwań, jednak przy odpowiednim planowaniu na pewno im sprostamy. Na początku powinniśmy wytypować rodzaj jedzenia, jakie powinien serwować naszym pracownikom food truck, który chcemy wynająć. Niezależnie od tego, czy nasz wybór padnie na słodkie naleśniki, czy na najlepsze burgery w Warszawie, musimy się upewnić, że zarówno sam food truck, jak i jego pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia, dokumenty oraz aktualne badania. Kolejną rzeczą, na którą musimy zwrócić uwagę, jest umowa, powinniśmy ją uważnie przeczytać i omówić wszystkie szczegóły oraz ewentualne wątpliwości jeszcze przed jej podpisaniem. Po dopięciu najważniejszych formalności musimy zająć się planowaniem dotyczącym innych aspektów dotyczących obecności food trucka z najlepszymi burgerami z Warszawy na naszym przyjęciu firmowym.

Food truck na miejscu imprezy, o czym należy pamiętać?

Pierwszą bardzo ważną decyzją, jaką należy podjąć, jest ustalenie, w jakim miejscu znajdować się będzie wynajęty przez nas food truck z najlepszymi burgerami w Warszawie. Powierzchnia, na której stanie pojazd powinna być płaska, nie powinna znajdować się na większych wzniesieniach ze względu na wygodę i bezpieczeństwo uczestników imprezy oraz obsługi i wyposażenia food trucka. Jeśli chcemy, aby uczestnicy imprezy mogli zjeść w wygodnych warunkach, wynajęty przez nas food truck powinien stanąć w miejscu, które zmieści również strefę ze stolikami oraz siedzeniami dla osób spożywających zamówiony posiłek. Oprócz wybrania miejsca warto również odpowiednio wcześniej zająć się sprawą ustalenia menu. Jeśli wybierzemy najlepsze burgery z Warszawy, to z pewnością warto określić jakie rodzaje burgerów znajdą się w karcie, aby każdy z uczestników imprezy mógł wybrać to, co smakuje mu najbardziej.

Co zrobić, żeby jedzenia nie zabrakło?

Wiele osób obawia się, że jeśli wynajmie food trucka, to w trakcie imprezy może zabraknąć jedzenia, szczególnie jeśli naszych gości jest dużo. Czy te obawy są uzasadnione? Oczywiście nie, jeśli tylko prawidłowo zaplanujemy zarówno ilość gości, jak i ilość jedzenia, jaka może zostać przez nich spożyta. Musimy wziąć pod uwagę to, czy na naszym przyjęciu firmowym najlepsze burgery z Warszawy będą jedyną propozycją, czy zamierzamy zainwestować również w innego rodzaju posiłki. Kiedy już przemyślimy sprawę zakładanej ilości hamburgerów potrzebnych tego wieczora, powinniśmy zorganizować przestrzeń, w której załoga food trucka będzie mogła składować zapas produktów do przygotowywania posiłków. Tego rodzaju rozwiązanie doskonale sprawdza się szczególnie w przypadku większych przyjęć, podczas których zapasy zabrane przez osoby odpowiedzialne za przygotowywanie posiłków są naprawdę ogromne. Pamiętajmy, że w miejscu, w którym obsługa food trucka będzie przechowywać zapasy, powinny znaleźć się lodówki.

Czy warto wynająć food truck na spotkanie firmowe?

Wiele osób zastanawia się, czy warto wynająć food truck na spotkanie firmowe oraz, czy dopięcie wszystkiego na ostatni guzik nie okaże się zbyt trudnym zadaniem. Mamy dobrą wiadomość, obawy te są nieuzasadnione, a formalności związane z wynajęciem food trucka z pewnością są łatwiejsze, niż moglibyśmy się spodziewać. Jeśli jednak mimo wszystko posiadamy jakieś wątpliwości, to z pewnością załoga food trucka, którego wytypowaliśmy, jako tego, z którym wiążemy nadzieję na udaną imprezę rozwieje nasze wątpliwości. Wszystkie pytania, czy wątpliwości powinniśmy kierować do właściciela danego food trucka, ponieważ to właśnie on brał udział w wielu różnego rodzaju przyjęciach, na których wraz ze swoją załogą przygotowywał najlepsze burgery w Warszawie. Dzięki swojemu doświadczeniu właściciel food trucka z pewnością będzie mógł udzielić nam cennych wskazówek i rozwiać nasze wątpliwości. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Name *